Schwalbe Racing Ralph Performance — швидкість та контроль на трасі XC
Schwalbe Racing Ralph — популярна покришка для дисципліни крос-кантрі, що поєднує швидкий накат, хороше зчеплення та надійність. Агресивний протектор ефективно працює на м’якому ґрунті, камінні та корінні, забезпечуючи стабільність велосипеда на складних ділянках траси.
Малюнок протектора оптимізований для заднього колеса: він покращує розгін, підвищує ефективність гальмування та забезпечує стабільність у поворотах. Компаунд Addix відзначається високою зносостійкістю та хорошим зчепленням, а конструкція Tubeless Ready дозволяє використовувати покришку без камери для зменшення ваги та ризику проколів.
Для максимальної ефективності виробник рекомендує використовувати Racing Ralph разом із покришкою Schwalbe Racing Ray на передньому колесі.
Особливості
• Оптимізований протектор для заднього колеса
• Хороше зчеплення на ґрунті, камінні та корінні
• Компаунд Addix — баланс швидкості та довговічності
• Tubeless Ready — можливість безкамерного використання
• Каркас 67 EPI — оптимальна міцність та еластичність
Характеристики
Розмір: 27.5x2.25 (57-584)
Стандарт: 650B
Компаунд: Addix
Версія: Performance
Каркас: 67 EPI
Tubeless Ready: так
Рекомендований тиск: 1.8–3.7 Bar
Максимальне навантаження: 110 кг
Колір: чорний
Вага: 680 г